niedziela, 1 maja 2016

Kolejne koraliki

Zabawa koralikami bardzo mi się spodobała więc powstały kolejne bransoletki. Tym razem na zamówienie i w wybranych przez zamawiającą kolorach.


Tym razem również są to typowe sznury koralikowe na 6 koralików w rzędzie wykonane z TOHO 8/0. jestem z nich bardzo zadowolona choć na zdjęciach nie wyglądają może szczególnie efektownie to w rzeczywistości są bardzo OK.
Dzierganie idzie mi coraz sprawniej myślę więc o próbie z drobniejszych koralików ale to jeszcze za chwilę. Tymczasem w planach i na warsztacie jeszcze kilka grubszych.

2 komentarze:

  1. Aga, bransoletki zachwycające. Tez mi się zamarzyło wykonywanie takich, ale chyba poległam.Mimo starań i fajnego tutorialu zamieszonego na blogu Babojoli i innych instrukcji , zamiast pięknego sznura, wychodzi mi kłębowiesko kordonka i koralików i nijak nie chce się pleść w sznur.Łatwo się nie poddaję, ale na razie rzuciłam i nabieram dystansu przed następna próbą. Póki co podziwiam i zazdraszczam. Pozdrawiam pięknie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gabi, bardzo dziękuję za pochwały i zachęcam do kolejnych prób bowiem zabawa jest super. Ja również długo przymierzałam się do bransoletek ale pooglądałam filmiki na youtube i udało się. Na początek koraliki 8/0 i najlepiej kolorowe wtedy jest łatwiej ogarnąć kolejność.Trzymam kciuki za powodzenie i pozdrawiam serdecznie.

      Usuń