sobota, 19 maja 2012

Moherowo

Już kilka dni temu udało się dokończyć dwie robótki z którymi zmagałam się od dłuższego czasu. Sama jestem zaskoczona tym jak długo to trwało, no ale przeszkód było co nie miara. Teraz jednak gotowe leżą spakowane i czekają na wyjazd do Krakowa. Czekałam na ładną pogodę , żeby zrobić zdjęcia ale bez manekina ( i zdolności) nie jest to takie proste. Starałam się bardzo ale niestety daleko moim fotkom do doskonałości. Teraz sobie pomyślałam , że może ja za mało się przykładam i może powinnam zrobić wiele, wiele ujęć aby wybrać te naprawdę dobre ??? No ale to już następnym razem, może. Obie robótki to Kid-Silk Dropsa. Fajna włóczka i do roboty i super wygląda w gotowym wyrobie. Mam nadzieję , że upominek będzie się podobał.
Szal
Chusta
No udało się wstawić zdjęcia choć po zmianach na bloggerze to jakaś loteria albo ja się jeszcze nie połapałam jak to działa i  tylko pojawia się pytanie po co zmieniają coś co działało.

2 komentarze:

  1. Piękne te chusty, a wzorek białej urzekł mnie szczególnie, można poprosić o schemat?... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że się podobają a wzór to dostępny w sieci pod nazwą Echo Flower Shawl dla pewności podaję link http://nyansera.se/echoflower/echoflowers.pdf. Moja chusta to główny motyw + wykończenie delikatną falbanką. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń